09/01/2020 - 09/30/2020 | AURUM

МРІЙ СМІЛИВО

Мрії можуть бути зухвалими, сміливими і, здається, просто неможливими. Але шанс здійснити Ваші ювелірні мрії реальний з компанією AURUM! Саме акція «Мрій Сміливо» дає можливість придбати декілька прикрас за дуже
вигідними умовами. Адже на Ваші покупки, починаючи з другої і далі, надається знижка 40%!
Осінь чудова пора для для демонстрування у своєму гардеробі ювелірних аксесуарів. Адже вони яскраво доповнять стримані офісні варіанти чи нададуть потрібних акцентів до будь-якого образу.
На початку осені радимо Вам звернути увагу на прикраси, які виглядатимуть стильно з легкою фактурною блузою, і з діловим костюмом. Цей період дає великі можливості модницям для будь-яких комбінацій, адже літні варіанти прикрас ще актуальні, а такі прикраси як, наприклад, перли чи діаманти не мають сезонних обмежень. В акційній пропозиції нашої компанії Ви знайдете сережки, каблучки, браслети, ланцюги, як в золоті, так і в сріблі, які ідеально доповнять будь-який Ваш осінній образ.
Поціновувачам срібних прикрас зараз надзвичайна нагода придбати бажані гарнітури з 3-4 позицій (наприклад, сережки, каблучки, браслет, кольє…) за дуже вигідною ціною і мати сезонний ювелірний гардероб.
Ми з нетерпінням очікуємо Вас у наших магазинах, гарантуємо дуже лояльні ціни та нові колекціі від українських ювелірів. Адже ми дуже стараємося – для ВАС!!!.
Мрійте сміливо… мрійте по-справжньому…Dream must go on!!!!

ТРЦ "Подоляни"