Watsons
2 поверх | 10:00-21:00
Watsons

«Watsons Україна» — мережа роздрібної торгівлі товарами для краси, здоров’я та дому в Україні. До її складу входять понад 440 магазинів і 17 аптек у більш ніж 100 містах, понад 4000 співробітників обслуговують майже 3 млн покупців щомісяця.

Watsons Україна входить до складу A.S.Watsons Group, найбільшої у світі мережі роздрібної торгівлі продукцією для краси та здоров’я. Нині мережа налічує більше ніж 14 400 магазинів і понад 1400 аптек на 25 ринках Азії і Європи: Китай, Сінгапур, Таїланд, Малайзія, Філіппіни, Індонезія, Туреччина, Україна, Велика Британія, країни Балтії тощо. Щотижня майже 28 млн покупців здійснюють покупки в онлайн- та офлайн- магазинах 13 рітейл-брендів по всьому світу, а їх обслуговуванням займаються понад 117 тис. чоловік.

На полицях магазинів мережі та в інтернет-магазині можна знайти продукцію від провідних виробників косметики, побутової хімії, товарів для здоров’я тощо, а також велику кількість товарів власних торгових марок. Найпопулярніші з них: Domol, Isana, Beauty formulas, Superdrug, Rival de loop тощо, загалом, понад 25 брендів. Ця продукція виготовляється ексклюзивно для Watsons на найкращих заводах Європи та Азії і вирізняється високою якістю та доступною ціною.

ТРЦ "Подоляни"