Oodji
2 поверх | 10:00-21:00
(0352) 40-77-41
Oodji

В оodji ви завжди можете знайти модний одяг найрізноманітніших напрямів: для дому та офісу, активного відпочинку та романтичного побачення.

Oodji – молодий бренд, який почав свою історію в 1998 року, коли була представлена перша колекція жіночого одягу та аксесуарів.

Спочатку бренд носив назву OGGI, але з виходом восени 2010 на міжнародний ринок написання логотипу було змінено на співзвучне oodji, що в перекладі з італійської мови означає «сьогодні».
Зміна назви відкрила для компанії нову сторінку її історії – oodji запускає в продаж чоловічу колекцію одягу та аксесуарів, створювану дизайнерами паризького дизайн-бюро марки.

2012 рік для oodji ознаменовується запуском нового напрямку oodji shoes – модне взуття для чоловіків і жінок.
В оodji ви завжди можете знайти модний одяг найрізноманітніших напрямів: для дому та офісу, активного відпочинку та романтичного побачення. При цьому головною відмінністю колекцій оodji є актуальність у всьому – в фасонах, тканинах і кольорах. Важливо зауважити, що основними достоїнствами oodji є щомісячне оновлення колекцій, а також демократична цінова політика.ТРЦ "Подоляни"