EVA
1 поверх | 8:00-21:00
(0352) 45-43-14
EVA

EVA допомагає жінкам відмінно виглядати, піклуватися про дітей і чоловіків та створювати домашній затишок зі значною економією.

Лінія магазинів EVA – національна мережа магазинів з великим асортиментом товарів для жінок, пропонує широкий асортимент декоративної косметики, товарів побутової хімії, парфумерії, товарів дитячої категорії, біжутерії та аксесуарів.

Лінія магазинів EVA – це:

  • понад 480 комфортних магазинів у 23 областях України.
  • 30 000 асортиментних позицій парфумерії та косметики, продукції по догляду за обличчям та тілом, біжутерії, аксесуарів, товарів по догляду за будинком
  • понад 5000 співробітників
  • кращі ціни, акційні пропозиції та вигідні знижки

Перемоги

Лінія магазинів EVA – переможець Національної Премії Retail Awards «Вибір споживача» 2001, 2014 і 2015 року, володар золотої медалі «Лідер галузі-2015» національного бізнес рейтингу. Власні торговельні марки EVA – переможці Національної В2В-Премії «Private Label-2016» в номінаціях: «Внесок в розвиток товарної категорії» (ТМ “SKY”) і «Впізнаваність торгової марки» (ТМ “LCF”).

Соціально-корпоративна відповідальність

EVA впровадила два нових соціальних проекти:

Вперше в Україні Лінія магазинів EVA створила премію «Мама року» (http://mamaroku.com.ua/), яка присвячується дбайливим, надихаючим, добрим, стильним, успішним, енергійним і талановитим мамам. Національна премія «Мама року» нагадує про те, як чудово бути мамою, наскільки вона важлива і дорога в житті кожного з нас.

У 2016 році за титул «Мама року» змагались матусі з 78 міст країни. За два роки у премії взяли учать понад 500 історій неймовірних мам та бабусь.

Соціальний проект «Orange Days»: у Помаранчеві дні EVA пропонує покупцям зробити покупки та разом допомогти новонародженим дітям. 1% від продажу товарів у Помаранчеві дні перераховується на закупівлю медичного обладнання для перинатальних центрів України. В результаті проведення «Orange Days» закуплено і передано медобладнання на 200 000 грн.ТРЦ "Подоляни"