a.Tan by Andre TAN
2 поверх | 10:00-21:00
(097) 908 92 81
a.Tan by Andre TAN

а.Таn byANDRE TAN – магазин брендового дизайнерського одяг.

Андре Тан – успішний український дизайнер одягу, винахідник стилю Smart Couture, який гармонійно поєднує у собі усю розкіш вечірнього плаття із щоденним комфортом.

Андре Тан входить в ТОП-10 самих авторитетних і кращих модельєрів України, а у 2000 році ввійшов у Книгу рекордів Гіннеса, як самий молодий український модельєр.

У кожну свою колекцію майстер вкладає частинку своєї душі, щоб вона була неповторною, привабливою, і водночас комфортною.

Протягом останніх років ім’я Андре Тан стає все більш відомим, популярним і асоціюється з прекрасним одягом, саме тому було прийнято рішення не зупинятися на досягнутому. Так і з’явилася 2 лінія одягу «а.Тan». Тепер мода стала доступною для кожного і виникла можливість носити речі від улюбленого дизайнера!

Лінія «а.Тan» стала воістину унікальною, поєднавши у собі справжню розкіш, впевнене відчуття комфорту і доступну вартість.

Була створена також капсульна колекція «Love by Tan», котра вирізняється особливою легкістю образів, її можна побачити в магазинах Андре Тана – a.Tan. Це одна із улюблених колекцій майстра, котра частково включає в себе образи з 1 лінії і характеризується якісними тканинами з Італії та Франції. Дана колекція виходить обмеженим обсягом аби зберегти її неповторність і тепло кожної ідеї Андре Тана.

ТРЦ "Подоляни"