Золотий Вік
1 поверх | 10:00-21:00
(067) 618 30 66
Золотий Вік

У магазині «Золотий Вік» представлені ювелірні прикраси, що поєднують в собі класику і новітні тенденції ювелірної моди.

Колекція від ювелірного заводу «Золотий Вік» постійно поповнюється і вже налічує більше 12 тисяч моделей.

Купуючи прикраси в магазині «Золотий Вік», ви можете бути впевнені в іх якості! Наш гарант – повний технологічний цикл: від створення ескізу до його виробництва і реалізації в роздрібній мережі. Краще італійське та німецьке обладнання використовується для плетіння ланцюгів, лиття виробів, штампування та нанесення лазерного гравіювання. Крім того, кожен виріб проходить подвійний контроль якості. Підтверджуючи своє високе звання, ювелірний завод “Золотий Вік» в 2013 році став переможцем міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року» в номінації «Мережа року магазинів ювелірних виробів».Також на всі куплені ювелірні вироби із золота діє гарантія 3 роки на безкоштовне сервісне обслуговування.

Ювелірний завод “Золотий Вік» – лауреат рейтингу «Кращі підприємства України». За внесок у розробку та виробництво ювелірних виробів бездоганної якості ювелірний завод «Золотий вік» нагороджений дипломом лауреата загальнонаціонального конкурсу «Вища проба» і «Бренд року», відзначений Міжнародним призом «Європейська якість».

У фірмових магазинах «Золотий Вік» представлені ювелірні прикраси із золота і срібла з дорогоцінним та напівдорогоцінним камінням від ювелірного заводу «Золотий Вік», одного з найбільших виробників ювелірних виробів в Україні.

ТРЦ "Подоляни"