Торговельно-розважальний центр «Подоляни»

“Подоляни” – один із найбільших регіональних торговельно-розважальних центрів у Західній Україні, поєднує в собі найбільшу кількість брендових магазинів, послуг та розваг.

ТРЦ “Подоляни” – центр сімейного відпочинку та дозвілля.

Загальна площа – 50 000 кв. м. Автомобільний паркінг на 1800 машиномісць.

Унікальне поєднання ексклюзивних розваг та ресторанного бізнесу

В ТРЦ “Подоляни” можна не тільки здійснювати різного роду покупки, а й просто відпочивати та розважатися, заняття для приємного проведення часу тут собі знайде кожен член вашої сім’ї.

Поїсти, відпочити та поспілкуватись в затишній атмосфері пропонуємо у наших гастрономічних об’єктах:

Кондитерська “Цукерка” – це ніжна країна смачної випічки, ніжних десертів та ароматних напоїв!

Справжня італійська піцерія “Пепероні”

Величезна зона фудкортів

У “Подолянах” на вас чекають безліч можливостей для розваг, особливо якщо ви плануєте відвідати торговий центр з дітьми: єдиний в місті всесезонний льодовий центр “Ескімос”, найбільший більярд-боулінг клуб “Silver”, найсучасніший кінотеатр “Miromax” , 5D і 7D кінотеатр, дитячий розважальний центр “Мадагаскар”, літній парк розваг.

Найбільший в Західній Україні концерт-хол “Подоляни”. Ідеальне місце для проведення весіль, бенкетів, випускних вечірок та school party, конференцій та семінарів, виставок та ярмарок, танцювальних та спортивних змагань.

Комфортний шопінг

ТРЦ «Подоляни» – один з найбільших регіональних комплексів Західної України. Торгова галерея представлена магазинами Сільпо, Фокстрот, Ельдорадо, Ельмарт, Intersport, LC Waikiki, Colin’s, Reserved, Cropp, Sinsay,  Goldi, Eva, Samsung, ALLO, MOYO, Brocard, ССС, Sportcenter PUMA, Sport sity, LETOUT OUTLET  та багато інших.


ТРЦ "Подоляни"