Торговельно-розважальний центр «Подоляни»

“Подоляни” – один із найбільших регіональних торговельно-розважальних центрів у Західній Україні, поєднує в собі найбільшу кількість брендових магазинів, послуг та розваг.

ТРЦ “Подоляни” – центр сімейного відпочинку та дозвілля.

Загальна площа – 50 000 кв. м. Автомобільний паркінг на 1800 машиномісць.

Унікальне поєднання ексклюзивних розваг та ресторанного бізнессу

В ТРЦ “Подоляни” можна не тільки здійснювати різного роду покупки, а й просто відпочивати та розважатися, заняття для приємного проведення часу тут собі знайде кожен член вашої сім’ї.

Поїсти, відпочити та поспілкуватись в затишній атмосфері пропонуємо у наших гастрономічних об’єктах:

Найбільший в Західній Україні пивний клуб “Хмільне щастя” зі сценою для живих концертів, 24 монітори для перегляду футбольних матчів та 350 глядацьких місць.

Кондитерська “Цукерка” – це ніжна країна смачної випічки, ніжних десертів та ароматних напоїв!

Справжня італійська піцерія “Пепероні”

У “Подолянах” на вас чекають безліч можливостей для розваг, особливо якщо ви плануєте відвідати торговий центр з дітьми: єдиний в місті всесезонний льодовий центр “Ескімос”, найбільший більярд-боулінг клуб “Silver”, найсучасніший кінотеатр “Miromax” , 5D і 7D кінотеатр, дитячий розважальний центр “Мадагаскар”, літній парк розваг.

Найбільший в Західній Україні концерт-хол “Подоляни”. Ідеальне місце для проведення весіль, бенкетів, випускних вечірок та school party, конференцій та семінарів, виставок та ярмарок, танцювальних та спортивних змагань.

Комфортний шопінг

ТРЦ «Подоляни» – один з найбільших регіональних комплексів Західної України. Торгова галерея представлена магазинами Сільпо, Фокстрот, Ельдорадо, Intersport, LC Waikiki, Colin’s, Reserved, Cropp, Sinsay,  A Tan, i, Goldi, Eva, Watsons,  Samsung, ALLO, MOYO, Brocard, ССС, Sportcenter PUMA, LETOUT OUTLET  та багато інших.


ТРЦ "Подоляни"