03/31/2021 | ТРЦ Подоляни | 12:00

LOVE YOU: новий ювелірний бренд подарунків для близьких

 

 

Перший магазин відкрито 1 серпня 2020 року. Наразі функціонує 17 локацій в 9 містах.

Найкрасивіші слова про любов вже давно сказані класиками, то ж сьогодні нам залишається діяти. Новий ювелірний бренд LOVE YOU створений, щоби завжди було чим здивувати та запалити погляд, висловити щиру приязнь та ніжність, подякувати та зізнатися в коханні.

На початку лютого LOVE YOU  спільно з креативним агентством ANGRY запустив кампанію “Слухай серце”: аби надихнути частіше прислухатися до внутрішнього поклику, що ніколи не зраджує. Героями стали люди різного віку та статі: мама та донька, хлопець і дівчина, подруги. Їхні долоні складені у формі серця — жесту, що виникає автоматично, коли нас переповнюють теплі почуття.

Філософія бренду –  не варто чекати особливої нагоди, аби висловити любов коханим, батькам, друзям, дітям, або собі. Відчуваєте — дійте, тим більше, ваші почуття, викарбувані в золоті чи сріблі, залишаться з дорогою людиною назавжди.

Стиль LOVE YOU — це оновлена класика. Ланцюжки, сережки, каблучки можна носити щодня: вони пасуватимуть до будь-якого одягу й личитимуть, немов сама любов. Навіть, якщо ви ще не усвідомлюєте власні почуття, або не наважуєтесь їх висловити, прикраси LOVE YOU можуть стати першим кроком до зближення. До того ж, перша колекція бренду тендітна настільки, що вироби здаються невагомими.

Сьогодні вже відкрито 17 локацій ювелірного дому LOVE YOU, завітати до бутиків можна в 9 містах України: в Києві, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Вінниці, Харкові, Чернігові, Одесі та Дніпрі. Інтер’єри просторів виконані у фірмових відтінках – рожевому, блакитному та синьому, що символізують різні прояви любові: від мрійливої закоханості до глибоких почуттів. Але кожен з них  прикрашає по-особливому.

 

ТРЦ "Подоляни"