12/31/2020 | ТРЦ Подоляни

Подоляни – найкращий розважальний центр за версією European Property Awards 2020

ТРЦ “Подоляни” виграв престижну міжнародну нагороду European Property Awards 2020. Проєкт “Podolyany Mall”, який поєднує вже діючий торгово-розважальний комплекс “Подоляни” та об’єкт другої черги здобув перемогу в номінації “Leisure Development/Розважальний центр”. Віртуальна церемонія нагородження Міжнародного конкурсу European Property Awards 2020 відбудеться 11 грудня 2020 року в онлайн-форматі.

– Нам дуже приємно, що наш проєкт  став переможцем престижної міжнародної премії, вдвічі приємніше отримувати такого рівня визнання до дня народження компанії, адже в грудні нам виповнюється  13 років. – говорить Тетяна Чубак, директорка з розвитку ТРЦ Подоляни. – Це висока нагорода  і водночас стимул розвиватися і рости далі. Вдячні нашим партнерам NAI Ukraine за допомогу в розробці та реалізації проєкту “Podolyany Mall”. Це є спільна нагорода наша і консалтингової компанії NAI Ukraine . Щасливі співпрацювати і розвиватися з найкращою консалтинговою компанією України!

Віталій Бойко CEO NAI Ukraine/Urban Experts “Ми дуже цінуємо нашу роботу та завжди докладаємо максимум зусиль для задоволення потреб наших партнерів та клієнтів. Подоляни – це дійсно висококласний проєкт:  команда архітекторів Urban Experts у колаборації із британським архітектурним бюро Leslie Jones Architecture розробили сучасний дизайн, що має на меті посилити основні функції комерційного об’єкту.

 

ТРЦ "Подоляни"