11/26/2020 | ТРЦ Подоляни

Виставка «ЛЕНЕРДЖІ – кращі фото природи»

16-26 листопада 2020 р.

Виставка відбуватиметься в центральному холі ТРЦ Подоляни та презентуватиме увазі відвідувачів роботи, що перемогли в щорічному престижному угорському конкурсі «ЛЕНЕРДЖІ – кращі фото природи 2018».
Конкурс був заснований Спілкою фотографів природи Угорщини Natur Art у 1989 році з метою популяризації фотомистецтва, заохочення та залучення до фотографування, акцентуванні уваги щодо краси і вразливості оточуючого нас довкілля.
Фотографії, які стають переможцями конкурсу «ЛЕНЕРДЖИ – кращі фото природи», щороку друкуються у великому форматі і становлять добірну виставку, яка з незмінним успіхом експонується спочатку у природничому музеї м. Будапешт, а згодом експонуються в інших країнах світу.
Таким чином, за ініціативою та організації посольства Угорщини в Україні вперше до Тернополя потрапила фотовиставка, яка становить добірку з 112 робіт – переможців конкурсу 2018 року. Фотографії надруковані на пінокартоні, на кожній з них зазначений автор, інформація про місце та умови виготовлення фото угорською та англійською мовами та унікальний QR-код, зчитавши який, можна отримати фотографію та інформацію про неї на свій гаджет, за бажанням зберегти її та/або поділитися з іншими.
Роботи даної експозиції були визнані кращими з майже 4000 робіт, що були надіслані до участі у конкурсі в 2018 році. Фото природи представлені у 15 категоріях 27-го конкурсу, серед яких: «Земля в наших долонях», «Поведінка птахів», «Поведінка ссавців», «Поведінка тварин», «»Тварини та їх оточення», «Тварини віч-на-віч», «Рослини і гриби», «Композиція, форма та дослідження», «Пейзажі», «Життя під водою», «Від заходу до сходу сонця», «Чорно-білі фото природи» та інші.

ТРЦ "Подоляни"