У НАС ПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОЗАПРАВКА!

14 Листопад до 14 Грудень

У НАС ПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОЗАПРАВКА!

В ТРЦ “Подоляни” почала функціонувати сертифікована зарядна станція KEBA (знаходиться біля входу Льодовий центр "Ескімос").  Вже починаючи з 5 листопада відвідувачі на електромобілях мають змогу безпечно підзарядити авто. ТРЦ “Подоляни” - це унікальне поєднання шопінгу, ексклюзивних розваг та ресторанного бізнесу. У нас ви зможете не тільки здійснити покупки, а й гарно відпочити у затишній атмосфері гастрономічних закладів, розважатись у льодовому центрі “Ескімос”, який працює всесезонно, відвідати більярд, боулінг та кінотеатр.

Зарядна станція буде безкоштовною для відвідувачів ТРЦ протягом робочих годин в ТРЦ Подоляни. Та протягом листопада в нічний час! Наша зарядна станція - "розумна" і без резервації клієнта просто не ввімкнеться. Зарезервувати станцію і отримати іншу корисну інформацію можна у мобільному додатку To-U від міжнародної Платформи Go To-U .

Мобільний додаток доступний для iOS та ANDROID платформ. А якщо приїжджатиме користувач, який ще не мав досвіду користування мобільним додатком To-U та резервацією часу, він зможе ознайомитись з інформацією, розміщеною на зарядному пристрої та встановити додаток для користування зарядкою.

iOS: https://apple.co/2u3cX4r
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.go.tou

 

 

Розсилка новин

Торговельно-розважальний центр

«Подоляни»

46400, Україна, Тернопільска обл.,

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч

Телефон факс: +38 (050) 437-17-55

E-mail: info@podolyany.com.ua