9 років БФ "Подоляни"!

01 Червень

9 років БФ "Подоляни"!

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії.
Саме в дітях продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще.
І не випадково саме в цей день благодійний фонд «Подоляни» святкує свій день народження, адже допомога та захист наших найменших і найменш захищених краян є головною метою діяльності благодійного фонду. Найцінніше в світі – це щаслива усмішка дитини.
Благодійному фонду “Подоляни» сьогодні виповнилось 9 років! З червня 2016 року по червень 2017 року БФ допомагав лікарням, дитячим будинкам, громадським організаціям «Білій тростині», обласній організації «Товариство сліпих», бійцям зони АТО, Тернопільському обласному геріатричному пансіонату, християнській благодійній місії «Віфлиєм» та допомагав організувати відпочинок 50 дітям в Угорщині, батьки яких служили в зоні АТО.
Дякуємо усім, хто сьогодні прийшов привітати БФ «Подоляни» з днем народження, а саме Барні С.С., Овчаруку В.В., Тиховичу П.Є., Маслею В.М., Дрозду Р.О., Акменс Л.М., представникам ГО "Біла тростина", представникам петриківсього дитячого будинку. Дякуємо вихованцям Центру творчості дітей та юнацтва та ГО "Біла тростина" за подаровані чудові творчі номери для наших діток. А також всім-всім за допомогу та співпрацю. Надіємось, що наступний рік буде кращим та пліднішим і ми зможемо ощасливити ще більше людей!

 

Розсилка новин

Торговельно-розважальний центр

«Подоляни»

46400, Україна, Тернопільска обл.,

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч

Телефон факс: +38 (050) 437-17-55

E-mail: info@podolyany.com.ua