Запрошуємо на тест-драйв модельної лінійки Audi!

25 Травень

Запрошуємо на тест-драйв модельної лінійки Audi!

«Audi Центр Львів на Липинського» виступить автомобільним партнером Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest – 2017».
Під час проведення форуму, 25 травня в концерт-холі «Подоляни» усі учасники, а також, мешканці та гості міста зможуть ознайомитися з новинкою модельного ряду Audi – Audi Q5, який буде представлений на експозиції біля входу в концерт-хол «Подоляни».
Форум відбуватиметься за участю керівництва держави, керівництва Уряду та центральних органів виконавчої влади України, обласних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування України, іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій, акредитованих в Україні,
регіонів країн - партнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області та представників бізнесу.
Учасники форуму отримають можливість зареєструватися на тест-драйв модельної лінійки Audi в рамках унікального заходу «Audi Driving Experience», який відбудеться 27 травня.Новий Audi Q5 одразу ж переконає Вас у правильності вибору на його користь. Настільки виразний у нього
зовнішній вигляд, настільки потужний у нього двигун, настільки новітні у нього технології. І настільки багатогранні його можливості. Кожен день по новому - з новим Audi Q5.
За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном (032) 297-1- 297

 

Розсилка новин

Торговельно-розважальний центр

«Подоляни»

46400, Україна, Тернопільска обл.,

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч

Телефон факс: +38 (050) 437-17-55

E-mail: info@podolyany.com.ua