Здоров'я та краса
Rixus

Компанія Rixus Trade Group працює в індустрії краси з 2010 року і на сьогодні являється однією з провідних компаній Львова.
У нас ви можете придбати усі необхідні речі для салонів краси, косметологічних кабінетів та студій засмаги, від високоякісних перукарських інструментів до професійної косметики для волосся, перукарських аксесуарів та розхідних матеріалів.

Графік роботи:

Понеділок - Неділя  10:00 - 21:00

Rixus

Досвідчена команда «Rixus» пропонує повний спектр товарів, починаючи від підбору обладнання та дизайну салону, до забезпечення професійним інвентарем.
Ми постійно стараємось оновлювати асортимент товарів, слідкувати за новинками в індустрії краси, щоб забезпечити наших клієнтів всім необхідним для якісної та успішної роботи. В наявності є товари різного цінового діапазону.
Компанія постійно розвивається і стараємось відкривати у своїй діяльності все нові й нові напрямки.

В нашому асортименті присутній  великий асортимент товарів від провідних світових виробників, а саме: JAGUAR, MOSER, BABYLISS, OSTER, GA-MA, GAMMA PIU, HAIR MASTER, CHERIOTTI, KIEPE, KATACHI, OLIVIA GARDEN, COMAIR, SIBEL, EUROSTIL, ЕРУДИТ, Fanola, Oyster, American Grew, Patrice Beaute, KUUL, Loreal, Rewlon, Kodi, AN-VI, Naomi, Matrix, Refectocil, Hair Company і багато інших. В нас ви можете придбати товар з різного цінового діапазону за найнижчими цінами у Львові.

Проводимо семінари та майстер класи разом із провідними технологами, клієнтам надаємо консультації та поради щодо вибору тої чи іншої продукції. Наша ціль – створення найкращих умов для клієнта та процвітання його бізнесу. Для постійних клієнтів розробляємо спеціальні акційні пропозиції.

Наші переваги не тільки в ціновій політиці, великому асортименті товарів,  наявності його на складі а й в оперативності роботи нашої команди.

Професійне ставлення менеджерів, консультації та поради наших працівників, допоможуть вам підібрати оптимальний варіант покупки на будь-який смак.

Контакти:

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч,

ТРЦ "Подоляни", 2 поверх

тел. (098) 903 06 90
Розсилка новин

Торговельно-розважальний центр

«Подоляни»

46400, Україна, Тернопільска обл.,

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч

Телефон факс: +38 (050) 437-17-55

E-mail: info@podolyany.com.ua