Здоров'я та краса
ЛЮКСОПТИКА
«Люксоптика» - це найбільша українська національна мережа оптик!

Графік роботи:

Понеділок - Неділя  10:00 - 21:00

ЛЮКСОПТИКА

«Люксоптика» - це найбільша українська національна мережа оптик, де Ви можете отримати не лише професійну консультацію лікаря-офтальмолога, але і допомогу в підборі і придбанні сучасних, модних і зручних оптичних оправ, сонцезахисних окулярів і контактних лінз. Девіз: «Люксоптика» - оберігає зір повною мірою відбиває місію компанії, яка полягає в тому, щоб цілком задовільнити наших клієнтів, роблячи повний спектр послуг по збереженню та відновленню здоров'я очей.
«Люксоптика» почала свою історію в 1994 році, відкривши перший магазин в місті Харкові. Сьогодні мережа налічує 81 повнофункціональну оптику, які розташовані в 23 містах України. Всі магазини мережі працюють за єдиними стандартами високої якості обслуговування клієнтів.
«Люксоптика» - це:
  • професійні послуги кращих лікарів-офтальмологів;
  • величезна товарна і цінова різноманітність оптичних оправ і сонцезахисних окулярів;
  • великий асортимент м'яких контактних лінз провідних світових виробників;
  • великий вибір аксесуарів і засобів по догляду за лінзами;
  • чуйне відношення до покупців;
  • єдині стандарти обслуговування покупців;
  • гарантія якості на усі продукти і послуги;
  • єдина маркетингова і рекламна політика;
  • програми лояльності для постійних покупців: дисконтна програма і програма «День народження».
Купуючи оптичну оправу або контактні лінзи, Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний, безпечний і якісний товар. Професійна допомога лікаря-офтальмолога, консультації з питань здорового зору і правильного вибору оптичної продукції, допомога в підборі зручних і модних оправ, виконання індивідуальних замовлень на виготовлення лінз. Ось далеко не повний перелік послуг, які Ви можете отримати в оптиках «Люксоптика». За зором наших пацієнтів стежать кращі лікарі-офтальмологи, а сучасне устаткування дозволяє з високою точністю діагностувати Ваш зір.
«Люксоптика» - це не тільки провідний "спеціаліст" у світ якісної і безпечної оптики, але і один із законодавців у сфері модних тенденцій на ринку оправ і сонцезахисних окулярів. У будь-якому з наших магазинів Ви зможете підібрати найактуальніші, найоригінальніші і модні оправи кращих виробників Європи і світу. Дозвольте собі розкіш бути неповторними в окулярах від «Люксоптики».
 
 
 
 

Контакти:

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч,

ТРЦ "Подоляни", 1 поверх

тел. (0352) 47-79-04
Розсилка новин

Торговельно-розважальний центр

«Подоляни»

46400, Україна, Тернопільска обл.,

м. Тернопіль, вул. Текстильна 28ч

Телефон факс: +38 (050) 437-17-55

E-mail: info@podolyany.com.ua